Asma Fındık Fabrika

HAKKIMIZDA

Fındık Kırma Tesisimiz 2009 yılında Samsun’un Çarşamba ilçesinde kurulmuş ve Asma Fındık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanı altında fındık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 2019 yılına kadar fındık kırma tesisinde kabuklu ve iç fındık üretimi yapılırken entegre tesisin de açılması ile kavrulmuş fındık, beyazlatılmış fındık, dilimlenmiş fındık, kıyılmış fındık, fındık unu ve fındık püresi de üretilmeye başlanmıştır.Tam teşkilatlı ve modern fabrikasında faaliyet göstermekte olan firmamız ISO 22000, BRC, IFS, Kosher ve Helal sertifikalarına sahiptir. Gıda güvenliği ve ürün kalitesini ön planda tutan firmamız ayrıca UTZ/RAINFOREST ALLIANCE ve Ecocert/Organik fındık sertifikalı fındık üretimi de yapmaktadır.

Firmamızın üretim tesisleri ve merkezi Samsun’un Çarşamba ilçesinde olup, 20.000 m² si kapalı olmak üzere toplam 25.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beri iç ve dış pazara fındık tedarik eden firmamız kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Dürüst ve güvenilir olma anlayışını prensip edinen firmamız, fındık sektöründeki gelişmeleri takip ederek büyümeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Asma Fındık, gıda kalitesi ve güvenlik sistemini iyileştirmek için sürekli değerlendirmeler yapan; topluluk, kamu kurumları, müşterilerve diğer ilgili taraflarla olan ilişkileri geliştirerek iletişim açısından etik şekilde hareket eden; müşterilerinin ve tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bir şirkettir.

Gıda güvenliği yönetim sistemleri şartlarının sürekli iyileştirilmesini öngören Gıda Güvenliği Kalite Politikası tüm çalışanlar tarafından benimsenmiş ve uygulanmakta, sürekliliği sağlanmaktadır.

Tüketici beklentilerini tam olarak karşılayacak güvenilir ve kaliteli ürünler sunmak temel hedefimizdir. Bu hedefimizi destekleyecek şekilde sistemlerimizi sürekli iyileştireceğimizi ve her zaman “tüketici memnuniyeti” için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

G-F TSE-ISO-EN 22000 INC HALAL KTR KOSHER BRC FOOD certificated UTZ ORGANİK TARIM - TÜRKİYE CUMHURİYETİ